Whole House Not To Be Missed Villa

  • Wi-Fi
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr tilladt

Villaen byder på en overnatning i Melbourne, 3 km fra Edwardes Lake Park og 3,1 km fra Melbourne Market.

Indkvarteringen byder også på Pie Time som ligger på kort afstand derfra. Du kan komme til J C Donath Reserve om få minutter i bil. The Close/Victoria Dr busstoppested kan findes inden for 200 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Whole House Not To Be Missed Villa Melbourne
House At Train Station Thomastown
pris kun for mobil

House At Train Station Thomastown

6.1
Behagelig 45 anmeldelser
2.2 km fra overnatningsstedet
USD 117 USD 105
pr. nat
House In Thomastown
pris kun for mobil

House In Thomastown

4.5
Passende 67 anmeldelser
3.2 km fra overnatningsstedet
USD 134 USD 121
pr. nat
Poplar House
pris kun for mobil

Poplar House

3.2 km fra overnatningsstedet
USD 148 USD 133
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På værelser

    • Klimaanlæg

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 20:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Whole House Not To Be Missed Villa?
      Gæster på Whole House Not To Be Missed Villa skal tjekke ind senest 20:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • Er kæledyr tilladt i Whole House Not To Be Missed Villa?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på Whole House Not To Be Missed Villa, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Whole House Not To Be Missed Villa Melbourne

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk